Hakkımızda

Home Kurumsal

ONART ŞÖMİNE KİMDİR

Fırsatlarınızı geliştirmek İçin en İyi şömineciyiz...

Yapay Şömine imalat ve satış alanında, 2000 yılında kurulan Onart Şömine, 1 yıl boyunca yaptığı AR-GE çalışmalarının ardından 2001 yılında Şömine ve Şömine Aksesuarları üretime başlamıştır.

Yapay Şömine üretiminden önce sektörde soba ve yan sanayi üretiminden kazandığı tecrübe ve deneyimleri birleştirmek, firmamıza şömine imalatında ek bir avantaj sağlamıştır. Ayrıca metal işleme konusunda dört yıl boyunca elde ettiğimiz birikimleri, günümüzün teknolojik gelişmeleriyle harmanlamak, piyasada yer alan alışılmış ürünlerin dışına çıkmamızı ve yeni ürünlere, yeni özellikler eklememizi sağlamıştır.

100
Ürün Satışı
100
Memnun Müşteriler
100
Personel

Onart Şömine olarak vizyon ve misyonumuz, imalalatını yaptığımız ürünlerde, müşterilerimizin talepleri ve memnuniyetlerini de göz önünde bulundurarak, her daim mükemmelliği yakalamaya çalışmaktır. Verdiğimiz standart hizmetlere ek olarak müşterilerden gelen talepler, istenilen tasarımlar ve müşterilerin özel istekleri doğrultusuna, ürünlerin kullanılacağı mekan ve ihtiyaçlarına göre farklı özellikte ve ölçülerde özel şömine aksesuarları, şömine hazneleri ve ortam ısıtıcıları da üretmeye devam etmekteyiz.

Onart Şöminede
Görsellik,Dizayn,Sıcaklık,Kalite
Bulursunuz